----- NOVINKA PRO HOSTY ----- od 01.03.2009 vaříme!!! ----- obědy - hotovky i minutky -----
   
  Hostinec U RŮŽIČKŮ
Pavel Karmazín

 Jídelní lístek

zobrazíte kliknutím zde

--- POZOR !!! --- POZOR !!! --- POZOR !!! --- Od 24.08. se opět VAŘÍ !!! ---• 25 km západně od Prahy
• odpolední otevírací doba nebo na přání zákazníků
• 40 míst k sezení, po otevření sálu celkem 120 míst
• venku 25 míst
• studená kuchyně
• pivo Krušovice, 10, 11, 10 černé
• možnost pronájmu pro individuální oslavy
• hospoda na cyklistické trase 
• v hostinci je možno se zdarma připojit k bezdrátovému internetu rychlostí 256 kbps


Objekt hostince U RŮŽIČKŮ se nachází ve středu obce Žilina v okrese Kladno na hranici chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Obec je vzdálena 25 km západně od Prahy, 10 km od Kladna a 7 km od prezidentského zámku a hrobu prezidenta T.G.Masaryka a jeho rodiny v Lánech.

Pan Karmazín je z oboru a jako vyučený kuchař - číšník získal profesionální zkušenosti v několika provozovnách. A protože v Žilině také bydlí, pronajal si hostinec od Obecního úřadu a již několik let jeho provozovnu navštěvuje nemalé množství spokojených stálých štamgastů.

Žilina Interiér hospody. GrilováníHospoda nabízí 40 míst k sezení. Otevřením zástěny do sálu s pódiem se kapacita zvýší na 120 míst. Pokud je pěkné počasí, venkovní posezení nabízí 25 míst a ne náhodou je po ruce kolostav na cca 10 kol. Motoristé jistě ocení přiměřené parkoviště. Kuchyně nabízí studená jídla, a občas i nějakou tu grilovanou pochoutku. Na objednávku 24 hodin předem lze připravit individuální jídelníček. Z několika druhů nealkoholických nápojů si vybere každý, znalci ocení desítku, černou desítku a jedenáctku - (Mušketýr) Krušovice. K zakousnutí je sladké a slané pečivo. Neradi to říkáme, ale ani kuřáci nepřijdou zkrátka. Toalety odpovídají očekávání. 
Obcí vede cyklistická trasa Kladno - Křivoklát. 
Atmosféra Hostince U RŮŽIČKŮ je vhodná pro odpolední zastávku i rodin s dětmi, případně nejrůznějších uskupení a společností, kteří si chtějí vyjet z města ven, ale ne zas tak daleko, aby po rovince uvezli to, co „nakoupí“.


Po - Čt  11.00 - 23.00 hod.
Pá  11.00 - 24.00 hod.
So  10.00 - 24.00 hod.
Ne  10.00 - 22.00 hod.

Pro uzavřenou společnost je možné domluvit individuální termíny.
Kde nás v Žilině najdete:
Pavel Karmazín
Žilina u Kladna
273 01 Kamenné Žehrovice
tel. 777/276677
mail: paka@zilinet.cz
Mapa